YATKIN TURİZMYATKIN TURİZM
Forgot password?

Dubai Turları

DUBAİ TURU

4 Gece, 5 Gün)

  

1.GÜN: İSTANBUL

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 19.30’da buluşma Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 660 sefer sayılı uçuşu ile 21.55’de Dubai’ye hareket.

2.GÜN: DUBAİ

Yerel saat ile 04.05 te Dubai’ye varış. Varışın ardından alanda bekleyen görevlilerimiz tarafından karşılanma. Şehir turu için hareket. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan “Dubai İkonları” ve Marina Cruise Akşam yemeği ’’ turuna katılabilirler turuna (70 Euro). Bu turumuzda “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından Marina bölgesinde akşam yemeğimizi alacağız. Yemek sonrasında Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab ve Palmiye adası panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

GÜN: DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekli Çöl Safari” turuna katılabilirler (70 Euro). Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz sizleri otelinize bırakıyor ve geceleme otelinizde.

GÜN: DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Öğle yemekli Abu Dhabi & Central Souq” turumuza katılabilirler. (70 Euro) . Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bölgesinde serbest zaman, sonrasında alışveriş için Central Souk’ta serbest zaman. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

GÜN: DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Al Ain & Miracle Garden Dubai & Dubai Outlet Mall Alışveriş turu ’’ turuna katılabilirler. (55 Euro). Bu turumuzda öncelikle Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının olduğu ve 45 milyon çiçeğin dizayn olarak yerleştirildiği Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun ardından B.A.E’nin en fazla yerel vatandaşlarının yaşadığı ve yerel hayatı daha yakından tanıyabileceğimiz Umman ülkesi sınırında olan Körfezin bahçesi olarak bilinen Al Ain şehirini geziyoruz. Al Ain Ulusal Müzesi ve Sarayı, 4.000 yıl öncesine ait yaşam kalıntısı bulunan Arkeolojik Parkı ve Al Ain Vaha’sı görülecek yerler arasındadır. Hz. Muhammed’in yoldaşı olan Ka’ab Bin Ahbar buraya yerleşmiş ve bölgeye İslamiyet’i buradan duyurmuştur. B.A.E’nin ilk kralı olan Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan burada doğmuştur. Al Ain’ turumuz sonrasında Dubai Outlet alışveriş merkezine gidiyoruz. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelinizde.

 GÜN: İSTANBUL

Gece yarısı uyandırma ve havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 661 sefer sayılı uçuşu ile 05.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 08.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  • Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Dubai – İstanbul (SAW) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,
  • Havalimanı vergileri
  • Alanda karşılama ve havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
  • Seçilecek kategori bazında otelinizde 4 gece konaklama
  • Sabah kahvaltısı
  • Panoramik Dubai şehir turu,
  • Türkçe rehberlik hizmetleri.
  • FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ      
  • Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.—
  • Ekstra tur ve geziler. —
  • İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro ) -En az 6 ay geçerli pasaport
  • Vize için Gerekli Belgeler:
  • —   Rehber ve şoför bahşişleri.
  • —   Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
  • —   Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ( 15 TL )
  • —   Zorunlu vize ücreti ve servis bedeli (85 Euro)

** Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapılacak seyahatlerde T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmaktadır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Gerekli evrakların vize başvurusu sırasında Immigiration Office (Göçmen Bürosu) teslim edilmesine rağmen, neden belirterek veya belirtmeksizin vize reddi vermesi, tur hareket tarihinden sonraki bir tarihe vize başlangıcı vermesi mümkündür. Başvurulmuş vize ücreti ve servis bedeli iadesi yoktur. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, tur hareket tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu gibi durumdan Yatkın Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.